توضیحات

افزونه شمسی ساز دکان
یکی از مهم ترین نیاز های هر مجموعه گزارشگیری های فروش فروش و نموادار های تحلیل درآمد آن مجموعه است شما با کمک افزونه شمسی ساز دکان می توانید افزونه چند فروشندگی دکان پرو و لایت را با تاریخ شمسی هماهنگ کنید و از آمار های فروش کاملا شمسی لذت ببرید.
قسمت های شمسی سازی شده تا بدین لحظه :
شمسی سازی گزارشات فروشنده در نسخه دکان لایت
شمسی سازی بخش گزارشات حرفه ایی دکان پرو
شمسی سازی کامل پیشخوان مدیرت دکان
شمسی سازی تمامی دیت پیکر های موجود در دکان
شمسی سازی تاریخ ثبت محصول و ویرایش آن

3.4/5 (5 Reviews)
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
نقد و بررسی‌ها
 • مجید بهرامی 31 مرداد 1400

  وقت بخیر
  متاسفانه تجربه بدی که از خرید این افزونه داشتیم را به اطلاع دوستان می رسانم. البته امیدوارم دکان، با این توصیه ها، اندکی سطح کیفی خدمات خود را بالا ببرد تا رضایت کاربران فراهم شود. میدانیم که قطعا این دیدگاه هیچ زمانی برای بازدیدکنندگان سایت دکان فعال نخواهد شد و قطعا از طرف دوستان در دکان حذف می گردد. اما امید داریم حداقل تلنگری باشد برای بهبود کیفیت خدمات این سایت.
  1- در تاریخ 27 مرداد ماه 1400، افزونه جهت ارتقای سایت خریداری گردید. متاسفانه پس از چندین بار ورود کد لایسنس و خطاهای متوالی در عدم فعالسازی، تیکت های مختلفی ارسال گردید که هیچ یک از آنها توسط دکان بررسی نشد و بی پاسخ ماند.
  2- با توجه به لینک واتس اپ موجود، پیغام برای پشتیبانی دکان ارسال گردید که با تاخیر فراوان اطلاع دادند که افزونه شمسی ساز در قسمت لایسنس دچار مشکل می باشد و در حال رفع ایراد تا یکی دو ساعت آینده خواهد بود که عملا هیچ اتفاقی حاصل نشد.
  3- در تاریخ 31 مردادماه بالاخره توانستیم با شماره مندرج در سایت دکان تماس بگیریم که یکی از پرسنل دکان اعلام نمودند که تا پایان امروز مشکل مرتفع خواهد شد و می توانید افزونه آپدیت شده را دانلود و فعالسازی نمایید.
  4- بالاخره توانستیم افزونه را دانلود و نصب نماییم و پس از فعالسازی متوجه عملکرد غیر قابل قبول افزونه شدیم که بیشتر به یک شوخی شبیه است تا یک افزونه تخصصی.
  5- هیچیک از بخشهای مرتبط با تقویم در قسمت کدتخفیف، زمان تحویل، بررسی کلی و غیره که نیاز به تقویم شمسی دارد، همچنان به صورت تقویم میلادی با قی مانده است که در افزونه های رایگان هم همین اتفاق می افتد.
  6- تنها در بخش کوچکی از پیشخوان فروشنده با عنوان “فروش این ماه” فقط اعداد زیر نمودار، نه به فارسی بلکه به صورت لاتین و تنها در فرمت شمسی لحاظ شده است.
  7- تنظیمات افزونه نیز بیشتر به یک سرگرمی خنده دار شباهت دارد که عبارتند از الف: گزینه فعالسازی شمسی ساز و ب: نوع نمایش تاریخ در نمودارها؟!؟! (بسیار جالب است که در هیچ تقویم و نموداری این تغییرات اعمال نمیشود)!!!!!!!!!!

  در نتیجه، ابتدا تشکر فراوان داریم از تیم تخصصی دکان در خصوص این نوع خدمات حرفه ای که بیشتر دکانی است برای خودشان تا دکان برای مشتریان و در پایان امیدوارم دوستانی که در این گروه فعالیت می کنند، چه تیم مدیریتی و چه تیم فنی، اندکی سطح معلومات و دانش فنی خود را ارتقا دهند و در این مارکت، جویای نام باشند و کمی تامل در سرویسهای خود داشته باشند. ولو آنکه سطح کیفی افزونه های لایت و مورد ادعای اصل بودن و انحصاری دیگر دوستان، حداقل امکاناتی بیش از افزونه ارائه شده از طرف دکان آن هم با لایسنس!!!!!!! می باشند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “افزونه شمسی ساز دکان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  به راهنمایی نیاز دارید؟