توضیحات

در فروشگاه های بزرگی مانند دیجی کالا و با سلام بعد از اینکه مشتری از فروشنده ای خرید خود را انجام داد ٬ برای اینکه اطمینان حاصل کنند که فروشنده محصول را به دست مشتری رسانده ٬ از سیستم داخلی برای ارسال محصولات استفاده می شود . به این صورت که به همه فروشنده ها گفته می شود که تمام محصولاتی که از شما خریداری می شود توسط ما باید ارسال شود و با این روش شناسایی می کنند که محصول واقعا به دست مشتری رسیده است یا خیر ؟ و با خیال راحت با فروشنده تسویه می کنند.

اما این قائده برای فروشگاه های کوچک یا نیمه متوسط صادق نیست و صاحبان این سایت ها مجبورند برای کاهش هزینه و زمان از روش معمول که فروشنده خود بعد از سفارش کالا را به دست مشتری برساند استفاده کنند.

در این صورت اگر که از افزونه دکان برای ساخت فروشگاه چند فروشندگی با وردپرس استفاده می کنید ٬ ما برای اولین بار افزونه ای طراحی کردیم تا فروشندگان با ارسال کد پیگیری در بخش یادداشت سفارش در دکان برای مشتری و ارسال آن با پیامک به مشتری این دغدغه را از شما کم کنیم تا به راحتی بعد از اینکه کاربر تایید محصول را انجام داد به صورت خودکار محصول به حالت تکمیل شده تغییر می کند و بعد پول به حساب فروشنده واریز می شود.

درگاه های پیامکی تایید تحویل محصول دکان

ما برای اینکه افزونه به صورت کامل و دقیق کار کند ٬ از افزونه پیامک ووکامرس فارسی استفاده می کنیم و شما قادر هستید با تمام درگاه هایی که این افزونه دارا هست پیامک را به مشتری ارسال کنید.

افزونه تایید تحویل دکان علاوه بر درگاه های پیامکی افزونه پیامک ووکامرس فارسی از درگاه فراز sms و درگاه های ippanel پشتیبانی می کند تا شما بتوانید با پترن به راحتی پیامک ارسال کنید تا در اسپم قرار نگیرد.

4/5 (2 Reviews)
نقد و بررسی‌ها
  • قسمتی 7 اردیبهشت 1401

    سلام.این افزونه دیگه فروخته نمیشه؟

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “افزونه تایید تحویل دکان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز شما:

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

    کاربر جان نرو ☹️

    اگه بری نمیگن خودت کار داشتی رفتی! میگن حتما دکان بهت تخفیف نداده!

    کافیه هر کدوم از محصولات دکان پرو که نیاز داری رو به سبد خریدت اضافه کنی تا بهت یه تخفیف خوشمزه بدم  😍🥳