توضیحات

پیشنمایش های چهارگانه قالب بیگی کالا

دقت کنید که هر چهار دموی ارائه شده در قالب یک پوسته به شما ارائه خواهد شد و با یک تیک ساده، تغییر دمو از تنظیمات پوسته امکان پذیر است. 

 

 

قالب ووکامرس – وردپرس بیگی کالا | Bigikala woocommerce – wordpress Theme

آپدیت های محصول مادام العمر رایگان هستند!

 • این قالب شامل فیلم راهنمای نصب آسان است و نیازی به دانش فنی، جهت نصب و راه انداری ندارد.
 • این قالب فروشگاهی شامل دو نسخه: قالب دسکتاپ و قالب نوین اداپتیو (نسخه وب اپلیکیشن) است
 • تمامی ارکان، اجزا و سفارشی سازی رنگ های هر دو قالب، از طریق کنترل پنل قدرتمند > کدنویسی های سفارشی قالب بیگی کالا به سادگی انجام میشود.
 • سازگاری کامل با ووکامرس ۳,۸,۱,۰ (آخرین نسخه)
 • سازگاری کامل با وردپرس ۵,۳,۲ (آخرین نسخه)
 • سازگاری کامل عناصر قالب با ویژووال کامپوزر ۶,۱ (آخرین نسخه)
 • سازگاری کامل با افزونه دکان ۲٫۹٫۳۰ (آخرین نسخه) (توضیح اینکه همانند سایر قالب های جهان افزونه دکان در درون پکیج قالب وجود ندارد و در صورت نیاز میبایست جداگانه تهیه شود)
 • سازگاری کامل با افزونه digits یا ثبت نام با موبایل (توضیح اینکه همانند سایر قالب های جهان افزونه digits در درون پکیج قالب وجود ندارد و در صورت نیاز میبایست جداگانه تهیه شود)
 • افرادی که قصد دارند که پنل فروشندگان و جدول سایر فروشندگان آنها همانند دمو شود (به این جهت که این امکانات در افزونه دکان وجود ندارند) میتوانند افزونه بیگی سلر (پل فروشندگان دیجی کالا) که برای اولین بار در ایران و جهان توسط تیم هسته طراحی کدنویسی شده است را تهیه کنند (جهت استفاده  افزونه بیگی سلر را خرید کنید)

 

اطلاعات ورود برای تست پنل دکان (چند فروشندگی ) قالب بیگی کالا
نام کاربری: bigikala رمز: bigikala ( جهت ورود به پنل کاربری کلیک کنید.)

دیجی کالا، بیگی کالا ، قالب دیجی کالا ، قالب بیگی کالا،  پوسته بیگی کالا

 • کاربران دقت کنند، یک سایت فروشگاهی بدون دارا بودن مولفه های سئو، رتبه الکسا و گوگل مسلما فروشی هم نخواهد داشت، پس انتخاب قالب هایی بدون این شاخصه ها صرفا جهت سرگرمی و نمایش است.

به مستند لینک : https://gtmetrix.com/reports/iprocode.com/uosr930X

دقت کنید شاخصه های سئو به توانایی های هاست و سرور شما هم ارتباط دارد.

رتبه الکسای به شدت صعودی قالب بیگی کالا

به مستند : https://www.alexa.com/siteinfo/iprocode.com


نظر گوگل در مورد قالب بیگی کالا چیست ؟ کاملا استاندارد در موبایل و دسکتاپ


به مستند (این مورد حتما باید با فیلترشکن چک شود) : https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=https%3A%2F%2Fiprocode.com%2F&tab=desktop

 قوانین تیم هسته طراحی

 • راه های پشتیبانی قالب بیگی کالا، تیکت و تلگرام است و همانند تمامی تیم های معتبر جهان، ما نیز پشتیبانی تلفنی نداریم و تنها موارد بسیار حساس(فورس)، جهت تسریع به تلفن مهندس زاده شیر پیامک و یا در صورت امکان به صورت تماس به ایشان ارائه خواهند شد (فرصت پاسخگویی به پیام ها و تیکت ها تا 48 ساعت کاری میباشد که در موارد استاندارد کمتر از یک روز پاسخ داده خواهند شد)
 • این قالب دارای لاینسس میباشد، به این معنی که شما با هربار خرید محصول، مجاز به استفاده از آن در یک دامنه مشخص هستید، اما میتوان چندین دامنه را روی آن ریدایرکت نمود.
 • برخی از فایل های این محصول کد شده میباشد و پیشنیازهای های این قالب فعال بودن ionCube Loader روی سرور و یا لوکال هاست می باشد و نسخه PHP هاست شما میبایست 7.2 یا بالاتر باشد که در تمامی سرورهای معتبر و استاندارد به صورت پیشفرض فعال است و دارای امنیت و سرعت بیشتری است.
  نکته: فایل function-2.php به صورت سورس باز در قالب موجود است که عملکرد یکسان با فانکشن اصلی قالب دارد، بنابراین هرگونه تغییر در عملکرد قالب به آسانی از طریق function-2.php امکان پذیر است.
 • پشتیبانی محصول به معنای رفع ایرادات احتمالی در محصول می باشد و ایجاد ویژگی های سفارشی شما که در توضیحات و دموی بیگی کالا وجود ندارد به هیچ عنوان شامل پشتیبانی رایگان نخواهد شد. (مطابق قوانین استاندارد جهانی تمامی قالب های جهان)
 • قالب بیگی کالا یکی از سازگارترین قالب های جهان با افزونه هاست اما هنگام خرید افزونه ها دقت کنید که ممکن است قالب یا سایر افزونه های جانبی شما در ظاهر و عملکرد قالب تاثیر گذار باشند و مسلما امکان بررسی سازگاری همه افزونه ها با قالب وجود ندارد و رفع این ناسازگاری شامل پشتیبانی رایگان نخواهد بود. (مطابق قوانین استاندارد جهانی تمامی قالب های جهان)
 • نصب قالب و آپدیت ها بر عهده ما نمیباشد، ما تمامی آموزش های لازم را به طور کامل روی کانال آپارات خود قرار دادیم و آموزش کار با وردپرس یا افزونه های وردپرس شامل پشتیبانی نخواهد بود. (مطابق قوانین استاندارد جهانی تمامی قالب های جهان)
  روشن است، موارد سفارشی و پشتیبانی های سفارشی با پرداخت هزینه های مربوطه کاملا مورد قبول و قابل انجام است.
 • قالب بیگی کالا با تمامی هاست های “استاندارد”، سازگاری دارد .متذکر میشود که سرورهای سایت دمو از شرکت نت افراز تهیه شده و سرویس آن از نوع برنزی با هزینه 150 هزار تومان در سال میباشد.
  به مستند :
 • مسلما سرعت سایت و شاخصه های سئو به مشخصات و کانفیگ هاست و سرور شما هم بستگی دارد.
 • فروش قالب بیگی کالا تحت دامنه ای که از نام bigikala و یا لوگوی آن بهره برده باشد، امکان پذیر نیست.
 • پشتیبانی فقط از طریق تلگرام و تیکت امکان پذیر میباشد (بدیهی است همزمان نباید از تیکت و تلگرام درخواست پشتیبانی نمود)
 • تیم ما همواره از تمامی پیشنهادات شما در ارتباط با افزودن امکانات به قالب استقبال خواهد کرد، اما این بدان معنی نیست که تمامی پیشنهادات شما حتما اجرا خواهند شد و تصمیم گیری در این زمینه بر عهده مسئول تحقیق و توسعه ما جناب مهندس شهرآرا و تایید کارشناسانه آن در جلسات ماست.

در آخر، قوانین بسیار شفاف بوده و مطابق استانداردهای جهانی هستند و به دلیل شفاف سازی هر چه بیشتر بین تیم ما و کاربران در اینجا درج شدند.

آیکن های اختصاصی قالب بیگی مد
همواره دقت شود که :

 • در روند بروزرسانی های قالب بیگی کالا از هیچ افزونه ای جهت توسعه اضافه نمیشود و موارد به صورت اصولی و یکپارچه در قالب کد نویسی میشوند.
 • پیشتازی قالب بیگی کالا در عرصه تجارت الکترونیک خود گویای خلاقیت مهندسان و متخصصان ما در حل مسائل و پیاده سازی بسیاری از موارد است که به نظر دیگر متخصصان در محدودیت های ووکامرس نشدنی بوده و مسلما انتشار این امکانات پس از قالب بیگی کالا یادآور ضرب المثل معروف معما چون حل گشت آسان شود” میشود

بیگی استایل

 

امکانات قالب بیگی کالا

۰- قسمت چند فروشندگی

امکان افزودن ویژگی ها به صورت دسته بندی شده در بخش کاربری فروشنده
۱-۰ – همانطور که میدانید فروشنده نمیتواند از میان هزاران ویژگی، ویژگی ها محصول خود را انتخاب کند و پیدا کردن ویژگی های محصول از بین هزاران محصول دیگر کاری نشدنی است
قالب بیگی کالا امکان دسته بندی ویژگی ها را توسط مدیر اصلی فروشگاه فراهم میکند و سپس فروشنده ها میتوانند ویژگی های محصول خود را به صورت گروهی و بر اساس محصول خود را با یک کیلیک وارد کنند .
بدیهی است بدون این امکان فروشندگان در هنگام وارد کردن محصولات خود کاملا ناتوان و سردر گم خواهند شد و به نوعی افزونه دکان بدون این ویژگی جهت عقد قرار داد با سایر شرکت ها جهت قرادادن محصولات خود کاملا ناکارآمد میباشد.

۲-۰- امکان افزودن مقدار جدید به ویژگی های محصول در افزونه دکان
به طور مثال فرض کنید فروشنده شما محصولی را وارد کرده که دارای مقداری خاص است و این مقدار در ویژگی هایی که مدیر سایت قبلا ثبت کرده وجود ندارد و قصد دارد این مقدار جدید را در سیستم ثبت کند، این ویژگی در خود افزونه دکان وجود ندارد.
قالب بیگی کالا این ویژگی را به واسطه کدنویسی در خود قالب پیاده سازی کرده و فروشندگان میتوانند مقادیر جدید خود را در سیستم پیاده سازی کنند.
بدیهی است بدون این ویژگی مدیر سایت ملزم به ثبت تمامی مقادیر ممکن برای هر ویژگی است که مسلما ناممکن است.

۱- پنل قدرتمند قالب بیگی کالا (پیشتاز در ایران)

دارای ۲۰ تب مجزا جهت تنظیم و سفارشی سازی کامل قالب شما (اولین بار در ایران)

امکان هر گونه سفارشی سازی حتی فیلدهای برگه پرداخت :

۲- برگه نخست

برگه نخست قدرتمند قالب بیگی کالا (پشتیبانی کامل از افزونه ویژووال کامپوزر با سرعت لود زیر سه ثانیه در سرورهای متوسط واستاندارد) ورود پاپ آپ :

۲-۱ اسلایدر شگفت انگیز محصولات – (مولتی ریسپانسیو و اداپتیو)

 

۳- جست و جوی آجاکس قدرتمند

۴- برگه آرشیو قدرتمند (پیشتاز در ایران)

فیلترهای کرکره ای و فیلتر براساس موجود بودن کالا بدون استفاده از افزونه، نمایش Tooltip رنگ های محصول ، نمایش تنها سه رنگ آخر محصول و نمایش تعداد رنگ های بیشتر، مقایسه آجاکس و هوشمند بیگی کالا، امکان حذف و اضافه کردن دکمه سبد خرید، امکان new tab شدن با نشدن محصول در صورت کلیک اما چرا سایرین در بخش فیلترها از افزونه استفاده میکنند ؟ بخش فیلترهای ووکامرس همواره از پیچیدگی ها و محدودیت های بسیار زیاد برخوردار است و پیاده سازی این موارد اگرچه به جهت یکپارچگی قالب به سرعت و حرفه ای بودن قالب میافزاید اما عملی طاقت فرساست که تخصص های زیادی را میطلبد و تیم هسته طراحی در قالب بیگی کالا تمامی این موارد را با موفقیت پیاده سازی نموده است.

نمایش ناموجود بودن و به زودی بودن محصول در برگه آرشیو (امری ضروری جهت سردر گم نشدن کاربر)

به مستند : https://iprocode.com/shop

۵- مقایسه هوشمند قالب بیگی کالا 

به مستند : https://iprocode.com/compare/?products=10006,9447

 

به مستند : https://iprocode.com/Product/BKP-9309

۶-۲ برگه محصولات به زودی

۶-۴ گالری و زوم در قسمت محصولات

به مستند : https://iprocode.com/Product/BKP-10006

۶-۵ نمودار قیمت محصولات

 

۷- افزونه دکان (ایجاد حداکثر امکانات افزونه دکان در قالب بیگی کالا) (پیشتاز در ایران)

 

 

۱۱- پنل کاربری قدرتمند قالب بیگی کالا

۱۲- قالب خبری بیگی کالا (از تجارت تا اخبار !!!) (پیشتاز در ایران)

یکی از زیباترین قالب های خبری در وبسایت های فروشگاهی ایران
لاینسس قدرتمند قالب :

 

قالب آمازون – بیگی کالا (پیشتاز در ایران)
تمامی ارکان قالب بیگی کالا با افزونه محبوب، حرفه ای و جهانی ویژووال کامپوزر سازگاری و سرعت فوق العاده دارند :

نسخه اداپتیو به جهت نوین بودن در ایران و سایر کشورهای همسایه بر افزایش میزان قیمت سایت تاثیر بسزایی دارد

روشن است که یک قالب، به هر میزانی هم که ریسپانسیو باشد، نمیتواند ظاهری مناسب برای گوشی های همراه فراهم کند. به همین دلیل نمیتواند مشتریان را مجاب کند تا در یک چیدمان نه چندان دلچب از شما خرید کنند. به همین منظور متخصصان ما با طراحی اولین قالب اداپتیو کشور در مارکت ها، ظاهری کاملا مشابه یک اپلیکیشن اندروید و ios را در گوشی های تلفن همراه، برای مشتریان به نمایش میگذارند و با گوشی، تبلت و هر دستگاهی که اندروید، ios ، ویندوز فون و دیگر سیستم عامل ها باشد، به صورت اتوماتیک اجرا میگردد. خاطر نشان میکند، که این عملکرد مطابق با آخرین الگوریتم اجرایی توسط دیگر سردمداران سایت های تجارت الکترونیک در ایران است که برای اولین بار در ایران، توسط تیم ما در مارکت ها ارائه شده. روشن است که قالب اداپتیو با ورود به سایت با گوشی اجرا میشود و اگر شما در کامپیوتر اسکرین صفحه نمایش خود را کوچک کنید اجرا نمیگردد. چون این عمل، عمل استانداردی نیست و مسلما کاربری که میخواهد با اسکرین های کوچکتر از ۷۲۰ پیکسل، سایت را مشاهده کند با موبایل و تبلت بازدید می کند‌.

دیجی کالا، بیگی کالا ، قالب دیجی کالا ، قالب بیگی کالا، پوسته دیجی کالا، پوسته بیگی کالا

0/5 (0 Reviews)
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نقد و بررسی‌ها

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “قالب بیگی کالا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما:

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است

  به راهنمایی نیاز دارید؟